Uyarı Bu sitede en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çerezler kullanılır. Devam ederseniz, bu siteden çerez almayı kabul ettiğinizi varsayarız.. OK

Gıda Takviyeleri

Propolis, arıların kovanlarını bakteri, virüs ve soğuklara karşı korumak için kullandıkları reçinemsi bir maddedir. Yapılan çalışmalar propolisin önemli bir bağışıklık sistemi destekleyicisi ve koruyucusu olduğu açıklamalarda yer verilmiştir.

Çinko demirden sonra vücudumuzda en çok bulunan elementtir. Çinko eksikliğinde insanda enfeksiyon ve hastalıklarda artış görülür. Çinko eksikliğinin en çok Covid-19 için risk grupları olarak tanımlanan yaşlılarda görüldüğü unutulmamalıdır.

Kara mürver özü Kara Mürver bitkisinin meyvelerinden elde edilen ekstreler antiviral özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Sambucus, antiviral etkisinden dolayı Bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olduğu bir açıklamalarda söz edilmektedir.

Bir Çok Gıda Takviyelerinde Bağışıklık sistemini destekleyici özellikler bulunmaktadır yanlız bu tür gıda takviyelerini de kullanırken dikkat de edilmesi gerekmektedir Her gıda takviyesi sizin için iyi olmayabilir allerji de gösterebilir gıda takviyelerini kullanırken yine de bir doktorunuza danışmak ta büyük bir yarar olabileceğini unutmamak gerekir